Mebtex izstādē "Baltic furniture 2012"

Oktobris 2012

 

Mebtex Mēbeļu Darbnīcas Projekti 2012

Oktobris 2012

 

17. starptautiskā Baltijas mēbeļu industrijas izstāde - "Baltic furniture 2012"

Oktobris 2012

 

​No 4. līdz 7. oktobrim Ķīpsalā notiks nozīmīgākais gada notikums mēbeļu nozarē – 17. starptautiskā mēbeļu un interjera izstāde “Baltic Furniture 2012”, kura vienkopus pulcēs mēbeļu ražotājus, tirgotājus, dizainerus un iepircējus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citām valstīm. Izstādes akcenti – kvalitatīvas un funkcionālas Baltijā ražotas mēbeles un dizains visdažādākajās tā izpausmēs.

Šogad izstādē piedalīsies vismaz 155 uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Vācijas, Somijas, Zviedrijas, Dānijas un Indijas. Jau šobrīd zināms, ka izstādē piedalīsies tādi pieredzējuši un tradīcijām bagāti Latvijas uzņēmumi kā „Daiļrade Koks”, „Zunda M”, „Nakts mēbeles”, „Sencis”, „Bolderāja serviss”, „Troja”, „Elīza-K”. Dalībai izstādē pieteikušies arī Latvijas ražotāji, kas “Baltic Furniture” piedalīsies pirmo reizi, – „EKJU”, „SEL RA ART”, „SILLO” „Mūzas istaba” un citi.

Vairāk par izstādi BT1.lv mājas lapā.

Mēbeles un dizains izstādē “Baltic Furniture 2011”

Septembris 2011

 

Mēbeles un dizains izstādē “Baltic Furniture 2011”

No 6. līdz 9. oktobrim Ķīpsalā notiks starptautiskā mēbeļu un interjera izstāde “Baltic Furniture 2011”. Izstādes akcenti – kvalitatīvas Baltijā ražotas mēbeles un dizains visdažādākajās tā izpausmēs.

“Baltic Furniture” ir lieliska biznesa platforma, kur ik gadus tiekas mēbeļu dizaineri, ražotāji, tirgotāji, interjeristi un plašs galapatērētāju loks.

Baltijas mēbeļu ražotāju ekspozīcija–skate Izstādē piedalīsies vadošie Latvijas, Lietuvas un Igaunijas mēbeļu ražotāji, kas prezentēs plašu mēbeļu klāstu, īpaši akcentējot Baltijas valstīm raksturīgas no dabiskā koka ražotas kvalitatīvas mēbeles. Uzņēmumi kopā ar Baltijas valstu mēbeļu ražotāju asociācijām izstādē piedāvās unikālu iespēju – novērtēt trīs Baltijas valstu mēbeļu ražotāju kopēju ekspozīciju vairāk nekā 7000 m2 platībā.

Baltijas mēbeļu ražotāji skatē piedāvās gan ērtas, drošas un funkcionālas mēbeles mājoklim un birojam, gan interesantus un košus interjera akcentus.

Izstādē būs gan pieredzējuši un tradīcijām bagāti, gan arī nelieli, nesen dibināti ražotājuzņēmumi, kas apmeklētājiem piedāvās kvalitatīvas mājokļa un biroja mēbeles, mēbeļu furnitūru, interjera priekšmetus, komplektējošās detaļas un apdares materiālus.

Informācija ņemta no BT1 mājas lapas.

“Baltic Furniture 2009”

Oktobris 2009

 

No 1. līdz 4. oktobrim Ķīpsalā notika nozīmīgākais gada notikums mēbeļu nozarē – 14. starptautiskā mēbeļu un interjera izstāde “Baltic Furniture 2009”. Šī gada izstādes akcenti – kvalitatīvas Latvijā ražotas mēbeles un dizains visdažādākajās tā izpausmēs.

Izstādi “Baltic Furniture” raksturo izdevīgi piedāvājumi un laba izvēle. Ekspozīciju veidos mājokļa un biroja mēbeles, mēbeļu furnitūra, interjera priekšmeti, komplektējošās detaļas un apdares materiāli, tāpat būs pieejami dizaineru pakalpojumi.