LĪVAS IELA 13, RĪGA

LV-1002, LATVIJA.

+371 29284946

Darba laiks no 9:00-18:00

mebtex@inbox.lv

Rakstīt varat jebkurā laikā

EnglishLatvianRussian

Mēbeles un dizains izstādē “Baltic Furniture 2011”

Mēbeles un dizains izstādē “Baltic Furniture 2011”

No 6. līdz 9. oktobrim Ķīpsalā notiks starptautiskā mēbeļu un interjera izstāde “Baltic Furniture 2011”. Izstādes akcenti – kvalitatīvas Baltijā ražotas mēbeles un dizains visdažādākajās tā izpausmēs.

“Baltic Furniture” ir lieliska biznesa platforma, kur ik gadus tiekas mēbeļu dizaineri, ražotāji, tirgotāji, interjeristi un plašs galapatērētāju loks.

Baltijas mēbeļu ražotāju ekspozīcija–skate Izstādē piedalīsies vadošie Latvijas, Lietuvas un Igaunijas mēbeļu ražotāji, kas prezentēs plašu mēbeļu klāstu, īpaši akcentējot Baltijas valstīm raksturīgas no dabiskā koka ražotas kvalitatīvas mēbeles. Uzņēmumi kopā ar Baltijas valstu mēbeļu ražotāju asociācijām izstādē piedāvās unikālu iespēju – novērtēt trīs Baltijas valstu mēbeļu ražotāju kopēju ekspozīciju vairāk nekā 7000 m2 platībā.

Baltijas mēbeļu ražotāji skatē piedāvās gan ērtas, drošas un funkcionālas mēbeles mājoklim un birojam, gan interesantus un košus interjera akcentus.

Izstādē būs gan pieredzējuši un tradīcijām bagāti, gan arī nelieli, nesen dibināti ražotājuzņēmumi, kas apmeklētājiem piedāvās kvalitatīvas mājokļa un biroja mēbeles, mēbeļu furnitūru, interjera priekšmetus, komplektējošās detaļas un apdares materiālus.

Informācija ņemta no BT1 mājas lapas.